Výlety

Výlety

Zpestřete si vaši dovolenou

Po ty z vás, kteří chtějí strávit
dovolenou aktivně, nabízíme...

Řím

Celodenní výlet
Na celodenním výletu poznáte většinu známých památek starověkého města za doprovodu místní průvodkyně. Koloseum, Forum Romanum, Fontána di Trevi či Panteon stojí určitě za vidění! Odpoledne následuje individuální program, během kterého si můžete projít zbytek památek nebo se vydat na nákupy.
Dozvědět se více

Gran Sasso

Celodenní výlet
Vydejte se s námi na návštěvu jednoho z nejkrásnějších pohoří Evropy. Součástí výletu je i návštěva řeznictví, které jste ještě neviděli.
Dozvědět se více

Atri a Silvi Alta

Půldenní výlet
Výlet do blízkých městeček s typickou abruzzskou architekturou. Z obou měst je krásný výhled jak na pobřeží, tak na pohoří Gran Sasso.
Dozvědět se více

Tipy na výlety

Pro klienty s vlastní dopravou
Oblast Abruzzo je bohatá na místa k vidění.
Dozvědět se více

Kam na nákupy

Vyražte na nákupy do okolí
Nakoupit můžete nejen v Silvi Marina, ale i v blízkém okolí.
Dozvědět se více

Ochutnávky místních produktů

Užijte si italskou kuchyni

V místě pobytu organizujeme ochutnávky
nejrůznějších lokálních specialit

Arrosticini

Každé pondělí pro vás pořádáme jedinečný večer, v rámci kterého lze za výhodnou cenu ochutnat arrosticini, specialitu typickou pro abruzzský kraj. Jedná se o grilované jehněčí špízky podávané s italským pečivem. Během večera můžete také ochutnat další italské speciality z nabídky restaurace.

Rybí večeře

Každý čtvrtek jsou pro vás připraveny různé varianty rybích menu ve vybrané restauraci za zvýhodněnou cenu. Restaurace se nachází přímo na pláži, takže si u vynikajícího jídla můžete také vychutnat výhled na moře. Ochutnat můžete například salát s chobotničkami, slávky, mečouna, špagety s mušlemi a další speciality. Během večera můžete také ochutnat další italské speciality z nabídky restaurace.

Napište nám

Jsme tady pro vás

Je mnoho způsobů, jak nás kontaktovat.
Zde nám můžete napsat pár řádků...

bara@macrinum.cz;macrinum@macrinum.cz