Silvi Marina

Silvi Marina, přímořské letovisko na pobřeží Jaderského moře, je typickým italským městečkem. Právě pro své čisté moře, slunné a široké pláže s množstvím hotelů, rezidencí, pizzerií a obchodů všeho druhu je Silvi Marina nazývána "perlou abruzzského pobřeží". Toto turistické přímořské letovisko leží přibližně 10 km severně od města Pescara a 1.290 km od Prahy.

Příjemné a teplé počasí s možností koupání nabízí tato oblast od začátku května až do poloviny října. Silvi Marina se rozprostírá na území dlouhém 6 km podél pobřeží. Pěkná písečná pláž je lemována promenádou.

Kromě centrální promenády podél moře plné obchůdků, barů, cukráren a restaurací, tu narazíte na klasické domky a vilky a samozřejmě nechybí dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Zvláštní kolorit městečku dodávají kopce s mnohými vinicemi, olivovými háji a městečky, tyčící se v pozadí letoviska.

Okolí nabízí nespočet možností na výlety. Nedaleko se rozprostírá Abruzzský národní park, jedna z největších italských přírodních rezervací, kde můžete i dnes pozorovat divokou zvěř v původním, lidmi téměř nedotknutém, prostředí. Jednou větou – Silvi Marina rozhodně stojí za vidění!


Do Silvi Marina je možné dojet autem, autobusem, vlakem či letadlem.

 

Napište nám

Jsme tady pro vás

Je mnoho způsobů, jak nás kontaktovat.
Zde nám můžete napsat pár řádků...

bara@macrinum.cz;macrinum@macrinum.cz